Kontakt

Har du några frågor eller funderingar? Kontakta respektive person nedan med eventuella frågor och funderingar, alternativt använd kontaktformuläret längst ned på sidan.

Allmänt om VGP

info@vgp.se

Utskottet för Virtuell Bilsport

Eric Stranne – Ordf. Virtuell Bilsport
eric.stranne@vgp.se
Felicia Grundtman – Ledamot Virtuell Bilsport
felicia.ogeheim.grundtman@gmail.com
Dennis Steyvon – Ledamot Virtuell Bilsport

Assetto Corsa:

Filip Larsson
filip.larsson@vgp.se
Emil Wikhede
emil.wikhede@vgp.se
Johan Bengtsson

Joakim Svensson

rFactor 2:

Eric Stranne
eric.stranne@vgp.se
Martin Godolakis
martin.godolakis@vgp.se
Erik Godolakis
erik.godolakis@vgp.se
Henrik Ossiansson
henrik.ossiansson@vgp.se
Niklas Falk
niklas.falk@vgp.se

Live For Speed:

Niklas Falk
niklas.falk@vgp.se

Tekniska experter, hårdvara och mjukvara:

Kenneth Mccullough
kenneth.mccullough@vgp.se
Mikael Palusa
mikael.palusa@vgp.se
Jonas Hammar
jonas.hammar@vgp.se

 

 

Captcha:
12 + 7 =